Ubytujte se u nás přímo nad vinným sklípkem

Příjemné ubytování v prostorných, moderních apartmánech v lokalitě vinných sklepů "Pod Krajcperkem", Hustopečích - městě vína a mandloní. Vlastní ubytování se nachází přímo nad rodinným vinným sklepem, ve kterém nabízíme degustace a ochutnávku vín vlastní produkce.

Nabízíme dva samostatné apartmány, dispozice 1+kk a 2+kk, každý pro 2-4 osoby.

Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se standardními spotřebiči (varná deska, rychlovarná konvice, lednice s mrazícím boxem), nádobím a čistícími prostředky. Apartmány jsou klimatizovány, k dispozici je také Smart televizor a Wi-fi připojení zdarma. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky v ceně.

Parkování je zajištěno přímo před objektem.

Cena za apartmán / noc:1-2 osoby: 1 500,- Kč


Cena za apartmán / noc:3 osoby: 1 850,- Kč


Cena za apartmán / noc:4 osoby: 2 200,- Kč  • Ubytování na jednu noc poskytujeme pouze pro skupiny s posezením ve vinném sklepě.
  • V měsících červenec a srpen upřednostňujeme týdenní pobyty, minimálně však víkendové pobyty, výměnný den je SOBOTA.
  • Platba za pobyt se hradí předem v plné výši.
  • Požadovaný termín bude závazně rezervován po uhrazení příslušné částky na účet č. 1028494764/6100.
  • Nástup na pobyt je po 14 hodině, ukončení pobytu, tedy opuštění apartmánu je do 10.00 hod. Pobyt se řídí Provozním řádem, který je uložen v každém apartmánu.


Naše tipy na výlet

Hustopeče se nachází v blízkosti CHKO Pálava, která představuje unikátní pokladnici, v níž se mísí stopy lidské kultury od pravěku až po současnost, tradice a zvyky, vycházející z krás našeho kraje. V samotných Hustopečích se nachází unikátní mandloňové sady s Mandloňovou stezkou a rozhlednou. Cykloturisté si dosytosti užijí krás našeho kraje, např. cyklostezkou Krajem André. Více na www.stezky.cz

Poblíž Hustopečí se nachází Lednicko - valtický areál, zahrada Evropy, jeden z nejkrásnějších zámeckých areálů a zároveň nejrozsáhlejší umělecky ztvárněná krajina na světe.

Koupání je možné na letním koupališti - aquaparku v Hustopečích, krytém bazénu, případně v blízkém Aqualandu Moravia.


Vinařské akce v Hustopečích a okolí: